Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
    Wrz »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Witaj w klubie

Witamy,

Dziękujemy za zainteresowanie się Klubem Znawców Polskich Pomników Historii. Serwis jest na ukończeniu. Można się już zapisywać do klubu. Książeczki są już w przygotowaniu do druku. Niebawem będą na miejscu w klubie. Odznaki są w przygotowalni. Prosimy o cierpliwość. Niebawem również się pojawią.

PPH


 1. JERZY MATUSZEWSKI

  Witam.
  Mam pytanie kiedy klub zacznie działać Czy ponownie należy składać deklaracje o przystąpieniu czy Amos przekazał dawne.Czy ponownie trzeba wpłacać wpisowe bo regulamin tego nie precyzuje i nadsyłać dokumentacje do weryfikacji.

 2. PPH

  Wszystkie osoby będące w klubie i już zweryfikowane nie muszą ponownie składać dokumentów do weryfikacji. Odznaki klubowe oraz kolejnych stopni są już w przygotowalni.

 3. JERZY MATUSZEWSKI

  Witam serdecznie
  Chciałbym przyjechać w dniu30.08.2018 odebrać zaległe weryfikacje ,czyli odznaki i legitymacje stopnia srebrny,złoty uregulować wszelkie opłaty .Jednocześnie informuję że posiadam kronikę w formacie A4 na następny stopień gdyż prowadzę dalszą drogę zwiedzania mimo zawieszonej działalności klubu bo czas mknie dalej i zdrowa też może braknąć.Co do terminu czkam też na zjazd klubowy i oczekuję informacji co do spotkania.
  Z turystycznym pozdrowieniem
  Jerzy Matuszewski
  Instruktor Krajoznawstwa Polski 646.

 4. Czesław Marek Jednoróg Żagań

  Dzień Dobry!
  Czy już można odbierać legitymacje i odznaki za stopień srebrny (nr weryf.8) i złoty ( nr weryf. 3) .
  Jak zaczynałem zdobywać Odznakę Znam PPH (numer klubowy 39) to tych obiektów było niewiele ponad 40. Potwierdzenia zacząłem zbierać w notesie 50 kartkowym.Po zweryfikowaniu w dniu 17.02.2014 r złotej odznaki Znam PPH (wówczas najwyższego stopnia) dalej odwiedzałem i potwierdzałem pobyt w kolejnych obiektach mających lub którym nadano status PH ( doszywając do pierwszego notesu kolejne kartki na potwierdzenia)..Teraz jest 91.obiektów będących PH. A jest plan aby ich było 100 na 100 rocznice odzyskania niepodległości.
  O sierpnia br. pojawiły się książeczki do potwierdzeń. Szkoda że dopiero teraz. Czy gdy uzyskam potwierdzenie odwiedzenia kolejnych 20 PH mogę złożyć wniosek o przyznanie kolejnego stopnia- platynowego wysyłając dotychczasową kronikę potwierdzeń. Bo domyślam się że na kolejny stopień – diamentowy otrzymam książeczkę.
  A przy okazji to PTTK Grudziądz też ustanowił 5 stopniową odznakę Szlakiem Pomników Historii Polski
  Pozdrawiam

  • PPH

   Witamy,
   Odznaki są w przygotowaniu. W pierwszym kwartale 2019 powinny być już przygotowane wszystkie odznaki i sposób weryfikacji. Obecnie drukują się książeczki. Przepraszamy, ale stawiamy wszystko w zasadzie na raz i trudno nam w tej chwili jest weryfikować cokolwiek bez odznak i nowych legitymacji Znawców. Bardzo prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość

 5. JERZY MATUSZEWSKI

  WITAM SERDECZNIE.Moje albumy oczekują na weryfikację w Warszawie.Czekam na potwiedzenie o weryfikacji dwuch stopni odznak
  Z turystycznym pozdrowieniem
  Jerzy Matuszewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *