Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Lut   Maj »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Odznaki PPH

Zrealizowaliśmy wszystkie plany związane z ożywieniem działalności Klubu Znawców Polskich Pomników Historii. Wychodząc naprzeciw propozycjom coraz liczniejszego grona członków wprowadziliśmy książeczki klubowe, w których trzeba dokumentować pobyt w miejscach pomnikowych. Ustanowiliśmy odznakę klubową, będącą zewnętrznym potwierdzeniem przynależności do grona członków naszego Klubu. Opracowaliśmy też pełny zestaw odznak przyznawanych za osiągnięcia w poznawaniu obiektów i miejsc pomnikowych – począwszy od popularnej aż do diamentowej – które odpowiednio ułożone tworzą kontur Polski.

W najbliższym czasie powołamy zespół doradców złożony z osób szczycących się zdobyciem dwóch odznak najwyższego stopnia, którzy inicjować będą akcje i imprezy wzbogacające znajomość pomników i współorganizować spotkania klubowe. Przygotowujemy właśnie plan takich spotkań powiązanych z poznawaniem najpiękniejszych pomników historii. Liczymy, że wraz z ich rozwojem wzbogacone zostaną obrzędy i tradycje klubowe.

Na naszej liście obiektów objętych odznaką znawcy PPH znajduje się już ponad sto pomników. Jest więc gdzie podążać, by poznawać chlubne wydarzenia i osiągnięcia narodowe. A jeśli przy tym zacieśnimy więzi członkowskie będziemy mogli mówić, iż spełniliśmy cele ustanowione przy narodzinach tej inicjatywy.

Ps. Odznaki każdego stopnia są już w klubie. Niebawem zostanie oficjalnie otworzona strefa weryfikacji. Zostaną przedstawione również wizerunki poszczególnych odznak. Czekamy już tylko na legitymacje znawców dla poszczególnych stopni.

Odznaki klubowe od dziś oficjalnie są w sprzedaży w cenie 15 zł/szt


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *