Lipiec 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Lista Zdobywców Odznak

Lista zdobywców ODZNAKI POPULARNEJ Klubu Znawców PPH

1. Roman Kapes – Rybnik
2. Marian Zając – Wodzisław Śląski
3. Wiesława Puszczyńska – Konin
4. Tomasz Puszczyński – Konin
5. Zofia Nycz – Chełm
6. Witold Kliza – Chełm
7. Artur Pomykała – Końskowola
8. Aleksandra Pomykała – Końskowola
9. Paweł Packi – Wieluń
10. Mariusz Iwański – Warszawa
11. Natalia Iwańska – Warszawa
12. Kacper Iwański – Warszawa
13. Dorota Szlendak – Świdnica
14. Piotr Pawlic – świdnica
15. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz
16. Ewa Lechowicz – Międzybórz
17. Witold Lechowicz – Międzybórz
18. Jerzy Matuszewski – Katowice
19. Bogdan Fałek – Koszalin
20. Alina Sikora – Kraków
21. Jan Sikora – Kraków
22. Karol Sikora – Kraków
23. Jerzy Kapciak – Radom
24. Czesław Jednoróg – Żagań
25. Sławomir Chojnacki – Żnin
26. Julianna Kot – Szczecinek
27. Roman Kot – Szczecinek
28. Natalia Bałtruszewicz – Szczecinek
29. Wojciech Bałtruszewicz – Szczecinek
30. Lech Kaźmierczak – Zielona Góra
31. Janusz Barszcz – Radom
32. Adam Piasecki – Kórnik
33. Kazimierz Menżyk – Radlin
34. Lidia Napora – Wrocław
35. Piotr Napora – Wrocław
36. Szymon Napora – Wrocław
37. Piotr Napora (jr) – Wrocław
38. Artur Michalczyk – Bochnia
39. Tomasz Morawski – Koszalin
40. Krystyna Krajewska – Dąbrowa Górnicza
41. Marlena Treichel – Pokrzywno
42. Jacek Treichel – Pokrzywno
43. Genowefa Feret-Herman – Żagań
44. Danuta Kucharska – Mysłowice
45. Jan Pacześniak – Wrocław
46. Remigiusz Bednarz – Imielin
47. Stanisław Pietrusiński – Koziegłowy
48. Agnieszka Osmelak – Szczecin
49. Leszek Osmelak – Szczecin
50. Marta Osmelak – Szczecin
51. Michał Osmelak – Szczecin
52. Barbara Bartczak – Kościan
53. Stanisław Bartczak – Kościan
54. Kamil Piątkowski – Warszawa
55. Jacek Zdenicki – Terpentyna
56. Elżbieta Wcisłek – Szczecin
57. Andrzej Wcisłek – Szczecin
58. Alicja Wcisłek – Szczecin
59. Grzegorz Kowalski – Skarżysko-Kamienna
60. Aldona Maziarz – Gorzyca
61. Wiesław Maziarz – Gorzyca
62. Antoni Kubik – Tychy
63. Bogdan Mąder – Malbork
64. Andrzej Kuśnierz – Racibórz
65. Justyna Jardzioch – Milejów
66. Jacek Piątek – Piotrków Trybunalski
67. Krzysztof Rekowski – Toruń
68. Renata Rekowska – Toruń
69. Maria Pelc – Oświęcim
70. Krzysztof Pelc – Oświęcim
71. Ryszard Głowacki – Radlin
72. Bogdan Tytko – Czernica
73. Tomasz Tytko – Czernica
74. Czesław Wodecki – Wodzisław Śląski
75. Adam Reszewicz – Legnica
76. Janusz Milewski – Jelenia Góra
77. Stanisław Jachym – Sobolów
78. Renata Romanowska – Szczecin
79. Michał Romanowski – Szczecin
80. Mirosław Nowak – Turza Śląska
81. Artur Wittke – Kostrzyn n. Odrą
82. Ewa Polańska – Stanisławów Skrzański
83. Jakub Żydzik – Mysłowice
84. Zbigniew Kowalczyk – Bolesławiec
85. Jaromir Kubicius – Cieszyn
86. Bogusława Pawlak – Jarosław
87. Bogusław Pawlak – Jarosław
88. Martyna Stypa – Sandomierz
89. Piotr Koziara – Wrocław
90. Tomasz Hyży – Szczecin
91. Jarosław Srębacz -Lubrza
92. Krzysztof Waszak – Bydgoszcz
93. Grzegorz Skrzypek – Wrocław
94. Joanna Prorok – Kędzierzyn Koźle
95. Tomasz Prorok – Kędzierzyn Koźle
96. Helena Malinowska – Połaniec
97. Marek Malinowski – Połaniec
98. Dariusz Gołębiowski – Gogolin
99. Emil Jakóbiak – Legionowo
100. Grzegorz Jakóbiak – Legionowo
101. Joanna Kwietniewska – Łódź
102. Piotr Rakowski – Warszawa
103. Rafał Socha – Swarzędz
104. Michał Packi – Wieluń
105. Marta Satoła – Bolesławiec
106. Piotr Muzyczyszyn – Sierpc 
107. Renata Binkowicz – Lubla
108. Sławomir Binkowicz – Lubla
109. Anna Bukowska-Bogacz – Kamyk
110. Barbara Pficner – Warszawa
111. Zenon Usarkiewicz – Wycinki

 

Lista zdobywców ODZNAKI BRĄZOWEJ Klubu Znawców PPH

1. Zofia Nycz – Chełm
2. Witold Kliza – Chełm
3. Jerzy Matuszewski – Katowice
4. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz
5. Marian Zając – Wodzisław Śląski
6. Czesław Jednoróg – Żagań
7. Bogdan Fałek – Koszalin
8. Paweł Packi – Wieluń
9. Piotr Pawlic – Świdnica
10. Dorota Szlendak – Świdnica
11. Kazimierz Menżyk – Radlin
12. Jan Pacześniak – Wrocław
13. Natalia Iwańska – Warszawa
14. Janusz Barszcz – Radom
15. Lidia Napora – Wrocław
16. Piotr Napora – Wrocław
17. Szymon Napora – Wrocław
18. Piotr M. Napora – Wrocław
19. Julianna Kot – Szczecinek
20. Roman Kot – Szczecinek
21. Natalia Bałtruszewicz – Szczecinek
22. Wojciech Bałtruszewicz – Szczecinek
23. Artur Michalczyk – Bochnia
24. Ewa Lechowicz – Międzybórz
25. Witold Lechowicz – Międzybórz
26. Wiesława Puszczyńska – Konin
27. Tomasz Puszczyński – Konin
28. Antoni Kubik – Tychy
29. Alina Sikora – Kraków
30. Jan Sikora – Kraków
31. Karol Sikora – Kraków
32. Kamil Piątkowski – Warszawa
33. Krzysztof Rekowski – Toruń
34. Krystyna Krajewska – Dąbrowa Górnicza
35. Maria Pelc – Oświęcim
36. Krzysztof Pelc – Oświęcim
37. Barbara Bartczak – Kościan
38. Stanisław Bartczak – Kościan
39. Adam Piasecki – Kórnik
40. Bogdan Tytko – Czernica
41. Tomasz Tytko – Czernica
42. Jerzy Kapciak – Radom
43. Genowefa Feret-Herman – Żagań
44. Jacek Zdenicki – Terpentyna
45. Elżbieta Wcisłek – Szczecin
46. Andrzej Wcisłek – Szczecin
47. Alicja Wcisłek – Szczecin
48. Danuta Kucharska – Mysłowice
49. Ewa Polańska – Stanisławów Skrzański
50. Stanisław Jachym – Sobolów
51. Mirosław Nowak – Turza Śląska
52. Renata Romanowska – Szczecin
53. Michał Romanowski – Szczecin
54. Czesław Wodecki – Wodzisław Śląski
55. Bogusława Pawlak – Jarosław
56. Bogusław Pawlak – Jarosław
57. Jakub Żydzik – Mysłowice
58. Stanisław Pietrusiński – Koziegłowy
58. Artur Wittke – Kostrzyn n. Odrą
60. Joanna Prorok – Kędzierzyn Koźle
61. Tomasz Prorok – Kędzierzyn Koźle
62. Grzegorz Skrzypek – Wrocław
63. Helena Malinowska – Staszów
64. Marek Malinowski – Staszów
65. Zbigniew Kowalczyk – Bolesławiec
66. Rafał Socha – Swarzędz
67. Andrzej Kuśnierz – Racibórz
68. Martyna Stypa – Sandomierz
69. Piotr Koziara – Wrocław
70. Marta Satoła – Bolesławiec
71. Grzegorz Kowalski – Skarżysko-Kamienna
72. Barbara Pficner – Warszawa
73. Zenon Usarkiewicz – Wycinki
74. Piotr Muzyczyszyn – Sierpc

 

Lista zdobywców ODZNAKI SREBRNEJ Klubu Znawców PPH

1. Zofia Nycz – Chełm
2. Witold Kliza – Chełm
3. Jerzy Matuszewski – Katowice
4. Marian Zając – Wodzisław Śląski
5. Paweł Packi – Wieluń
6. Bogdan Fałek – Koszalin
7. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz
8. Czesław Jednoróg – Żagań
9. Antoni Kubik – Pszczyna
10. Kazimierz Menżyk – Radlin
11. Krzysztof Rekowski – Toruń
12. Julianna Kot – Szczecinek
13. Roman Kot – Szczecinek
14. Alina Sikora – Kraków
15. Jan Sikora – Kraków
16. Karol Sikora – Kraków
17. Kamil Piątkowski – Warszawa
18. Lidia Napora – Wrocław
19. Piotr Napora – Wrocław
20. Szymon Napora – Wrocław
21. Piotr M. Napora – Wrocław
22. Janusz Barszcz – Radom
23. Maria Pelc – Oświęcim
24. Krzysztof Pelc – Oświęcim
25. Jerzy Kapciak – Radom
26. Barbara Bartczak – Kościan
27. Stanisław Bartczak – Kościan
28. Renata Romanowska – Szczecin
29. Michał Romanowski – Szczecin
30. Stanisław Jachym – Sobolów
31. Krystyna Krajewska – Dąbrowa Górnicza
32. Artur Michalczyk – Bochnia
33. Mirosław Nowak – Turza Śląska
34. Czesław Wodecki – Wodzisław Śląski
35. Elżbieta Wcisłek – Szczecin
36. Andrzej Wcisłek – Szczecin
37. Adam Piasecki – Kórnik
38. Grzegorz Skrzypek – Wrocław
39. Joanna Prorok – Kędzierzyn Koźle
40. Tomasz Prorok – Kędzierzyn Koźle
41. Jakub Żydzik – Mysłowice
42. Bogusława Pawlak – Jarosław
43. Bogusław Pawlak – Jarosław
44. Andrzej Kuśnierz – Racibórz
45. Ewa Polańska – Stanisławów Skrzański 
46. Grzegorz Kowalski – Skarżysko-Kamienna
47. Jan Pacześniak – Wrocław
48. Marta Stypa – Sanodomierz
49. Piotr Koziara – Wrocław
50. Helena Malinowska – Połaniec
51. Marek Malinowski – Połaniec

Lista zdobywców ODZNAKI ZŁOTEJ Klubu Znawców PPH

1. Jerzy Matuszewski – Katowice
2. Marian Zając – Wodzisław Śląski
3. Czesław Jednoróg – Żagań
4. Paweł Packi – Wieluń
5. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz
6. Kazimierz Menżyk – Radlin
7. Antoni Kubik – Pszczyna
8. Krzysztof Rekowski – Toruń
9. Kamil Piątkowski – Warszawa
10. Julianna Kot – Szczecinek
11. Roman Kot – Szczecinek
12. Maria Pelc – Oświęcim
13. Krzysztof Pelc – Oświęcim
14. Jerzy Kapciak – Radom
15. Janusz Barszcz – Radom
16. Renata Romanowska – Szczecin
17. Michał Romanowski – Szczecin
18. Czesław Wodecki -Wodzisław Śląski
19. Barbara Bartczak – Kościan
20. Stanisław Bartczak – Kościan
21. Alina Sikora – Kraków
22. Jan Sikora – Kraków
23. Karol Sikora – Kraków
24.Lidia Napora – Wrocław
25. Piotr Napora – Wrocław
26. Szymon Napora – Wrocław
27. Piotr M. Napora – Wrocław
28. Grzegorz Skrzypek – Wrocław
29. Bogusława Pawlak – Jarosław
30. Bogusław Pawlak – Jarosław
31. Joanna Prorok – Kędzierzyn Koźle
32. Tomasz Prorok – Kędzierzyn Koźle
33. Ewa Polańska – Stanisławów Skrzański 
34. Jan Pacześniak – Wrocław

Lista zdobywców ODZNAKI PLATYNOWEJ Klubu Znawców PPH

1. Maria Pelc – Oświęcim
2. Krzysztof Pelc – Oświęcim
3. Antoni Kubik – Pszczyna
4. Paweł Packi – Wieluń
5. Czesław Wodecki – Wodzisław Śląski
6. Kamil Piątkowski – Warszawa
7. Grzegorz Skrzypek – Wrocław 
8. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz

Lista zdobywców ODZNAKI DIAMENTOWEJ Klubu Znawców PPH

1. Paweł Packi – Wieluń
2. Antoni Kubik – Pszczyna
3. Maria Pelc – Oświęcim
4. Krzysztof Pelc – Oświęcim
5. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz