LISTA ZDOBYWCÓW

ODZNAKI POPULARNEJ KLUBU ZNAWCÓW PPH

L.p.Imię i nazwiskoMiejscowość
1Roman KapesRybnik
2Marian ZającWodzisław Śląski
3Wiesława PuszczyńskaKonin
4Tomasz PuszczyńskiKonin
5Zofia NyczChełm
6Witold KlizaChełm
7Artur PomykałaKońskowola
8Aleksandra PomykałaKońskowola
9Paweł PackiWieluń
10Mariusz IwańskiWarszawa
11Natalia IwańskaWarszawa
12Kacper IwańskiWarszawa
13Dorota SzlendakŚwidnica
14Piotr Pawlicświdnica
15Bogusław TobolewskiBydgoszcz
16Ewa LechowiczMiędzybórz
17Witold LechowiczMiędzybórz
18Jerzy MatuszewskiKatowice
19Bogdan FałekKoszalin
20Alina SikoraKraków
21Jan SikoraKraków
22Karol SikoraKraków
23Jerzy KapciakRadom
24Czesław JednorógŻagań
25Sławomir ChojnackiŻnin
26Julianna KotSzczecinek
27Roman KotSzczecinek
28Natalia BałtruszewiczSzczecinek
29Wojciech BałtruszewiczSzczecinek
30Lech KaźmierczakZielona Góra
31Janusz BarszczRadom
32Adam PiaseckiKórnik
33Kazimierz MenżykRadlin
34Lidia NaporaWrocław
35Piotr NaporaWrocław
36Szymon NaporaWrocław
37Piotr Napora (jr)Wrocław
38Artur MichalczykBochnia
39Tomasz MorawskiKoszalin
40Krystyna KrajewskaDąbrowa Górnicza
41Marlena TreichelPokrzywno
42Jacek TreichelPokrzywno
43Genowefa Feret-HermanŻagań
44Danuta KucharskaMysłowice
45Jan PacześniakWrocław
46Remigiusz BednarzImielin
47Stanisław PietrusińskiKoziegłowy
48Agnieszka OsmelakSzczecin
49Leszek OsmelakSzczecin
50Marta OsmelakSzczecin
51Michał OsmelakSzczecin
52Barbara BartczakKościan
53Stanisław BartczakKościan
54Kamil PiątkowskiWarszawa
55Jacek ZdenickiTerpentyna
56Elżbieta WcisłekSzczecin
57Andrzej WcisłekSzczecin
58Alicja WcisłekSzczecin
59Grzegorz KowalskiSkarżysko Kamienna
60Aldona MaziarzGorzyca
61Wiesław MaziarzGorzyca
62Antoni KubikTychy
63Bogdan MąderMalbork
64Andrzej KuśnierzRacibórz
65Justyna JardziochMilejów
66Jacek PiątekPiotrków Trybunalski
67Krzysztof RekowskiToruń
68Renata RekowskaToruń
69Maria PelcOświęcim
70Krzysztof PelcOświęcim
71Ryszard GłowackiRadlin
72Bogdan TytkoCzernica
73Tomasz TytkoCzernica
74Czesław WodeckiWodzisław Śląski
75Adam ReszewiczLegnica
76Janusz MilewskiJelenia Góra
77Stanisław JachymSobolów
78Renata RomanowskaSzczecin
79Michał RomanowskiSzczecin
80Mirosław NowakTurza Śląska
81Artur WittkeKostrzyn n
82Ewa PolańskaStanisławów Skrzański
83Jakub ŻydzikMysłowice
84Zbigniew KowalczykBolesławiec
85Jaromir KubiciusCieszyn
86Bogusława PawlakJarosław
87Bogusław PawlakJarosław
88Martyna StypaSandomierz
89Piotr KoziaraWrocław
90Tomasz HyżySzczecin
91Jarosław SrębaczLubrza
92Krzysztof WaszakBydgoszcz
93Grzegorz SkrzypekWrocław
94Joanna ProrokKędzierzyn Koźle
95Tomasz ProrokKędzierzyn Koźle
96Helena MalinowskaPołaniec
97Marek MalinowskiPołaniec
98Dariusz GołębiowskiGogolin
99Emil JakóbiakLegionowo
100Grzegorz JakóbiakLegionowo
101Joanna KwietniewskaŁódź
102Piotr RakowskiWarszawa
103Rafał SochaSwarzędz
104Michał PackiWieluń
105Marta SatołaBolesławiec
106Piotr MuzyczyszynSierpc
107Renata BinkowiczLubla
108Sławomir BinkowiczLubla
109Anna Bukowska-BogaczKamyk
110Barbara PficnerWarszawa
111Zenon UsarkiewiczWycinki
112Magdalena KotowskaSzczecin
113Artur KotowskiSzczecin
114Jakub KotowskiSzczecin
115Aleksandra KotowskaSzczecin
116Krzysztof WoźniakLeszno
117Jacek SkowrońskiKutno
118Dariusz HerokRybnik
119Robert Hurkała Bilcza
120Anna OlaszewskaPłock
121Lidia WysockaRadziejowa
122Marek GóraPoniatów
123Krzysztof SzumielewiczSuchedniów
124Izabela LisLublin
125Łukasz LisLublin
126Henryk BujakZamość
127Aneta RóżyckaKraków
128Michał RóżyckiKraków

LISTA ZDOBYWCÓW

ODZNAKI BRĄZOWEJ KLUBU ZNAWCÓW PPH

L.p.Imię i nazwiskoMiejscowość
1Zofia NyczChełm
2Witold KlizaChełm
3Jerzy MatuszewskiKatowice
4Bogusław TobolewskiBydgoszcz
5Marian ZającWodzisław Śląski
6Czesław JednorógŻagań
7Bogdan FałekKoszalin
8Paweł PackiWieluń
9Piotr PawlicŚwidnica
10Dorota SzlendakŚwidnica
11Kazimierz MenżykRadlin
12Jan PacześniakWrocław
13Natalia IwańskaWarszawa
14Janusz BarszczRadom
15Lidia NaporaWrocław
16Piotr NaporaWrocław
17Szymon NaporaWrocław
18Piotr M. NaporaWrocław
19Julianna KotSzczecinek
20Roman KotSzczecinek
21Natalia BałtruszewiczSzczecinek
22Wojciech BałtruszewiczSzczecinek
23Artur MichalczykBochnia
24Ewa LechowiczMiędzybórz
25Witold LechowiczMiędzybórz
26Wiesława PuszczyńskaKonin
27Tomasz PuszczyńskiKonin
28Antoni KubikTychy
29Alina SikoraKraków
30Jan SikoraKraków
31Karol SikoraKraków
32Kamil PiątkowskiWarszawa
33Krzysztof RekowskiToruń
34Krystyna KrajewskaDąbrowa Górnicza
35Maria PelcOświęcim
36Krzysztof PelcOświęcim
37Barbara BartczakKościan
38Stanisław BartczakKościan
39Adam PiaseckiKórnik
40Bogdan TytkoCzernica
41Tomasz TytkoCzernica
42Jerzy KapciakRadom
43Genowefa Feret-HermanŻagań
44Jacek ZdenickiTerpentyna
45Elżbieta WcisłekSzczecin
46Andrzej WcisłekSzczecin
47Alicja WcisłekSzczecin
48Danuta KucharskaMysłowice
49Ewa PolańskaStanisławów Skrzański
50Stanisław JachymSobolów
51Mirosław NowakTurza Śląska
52Renata RomanowskaSzczecin
53Michał RomanowskiSzczecin
54Czesław WodeckiWodzisław Śląski
55Bogusława PawlakJarosław
56Bogusław PawlakJarosław
57Jakub ŻydzikMysłowice
58Stanisław PietrusińskiKoziegłowy
59Artur WittkeKostrzyn n. Odrą
60Joanna ProrokKędzierzyn Koźle
61Tomasz ProrokKędzierzyn Koźle
62Grzegorz SkrzypekWrocław
63Helena MalinowskaStaszów
64Marek MalinowskiStaszów
65Zbigniew KowalczykBolesławiec
66Rafał SochaSwarzędz
67Andrzej KuśnierzRacibórz
68Martyna StypaSandomierz
69Piotr KoziaraWrocław
70Marta SatołaBolesławiec
71Grzegorz KowalskiSkarżysko Kamienna
72Barbara PficnerWarszawa
73Zenon UsarkiewiczWycinki
74Piotr MuzyczyszynSierpc
75Krzysztof Woźniak Leszno
76Lidia WysockaKamionka
77Jacek SkowrońskiKutno

LISTA ZDOBYWCÓW

ODZNAKI SREBRNEJ KLUBU ZNAWCÓW PPH

L.p.Imię i nazwiskoMiejscowość
1Zofia NyczChełm
2Witold KlizaChełm
3Jerzy MatuszewskiKatowice
4Marian ZającWodzisław Śląski
5Paweł PackiWieluń
6Bogdan FałekKoszalin
7Bogusław TobolewskiBydgoszcz
8Czesław JednorógŻagań
9Antoni KubikPszczyna
10Kazimierz MenżykRadlin
11Krzysztof RekowskiToruń
12Julianna KotSzczecinek
13Roman KotSzczecinek
14Alina SikoraKraków
15Jan SikoraKraków
16Karol SikoraKraków
17Kamil PiątkowskiWarszawa
18Lidia NaporaWrocław
19Piotr NaporaWrocław
20Szymon NaporaWrocław
21Piotr M. NaporaWrocław
22Janusz BarszczRadom
23Maria PelcOświęcim
24Krzysztof PelcOświęcim
25Jerzy KapciakRadom
26Barbara BartczakKościan
27Stanisław BartczakKościan
28Renata RomanowskaSzczecin
29Michał RomanowskiSzczecin
30Stanisław JachymSobolów
31Krystyna KrajewskaDąbrowa Górnicza
32Artur MichalczykBochnia
33Mirosław NowakTurza Śląska
34Czesław WodeckiWodzisław Śląski
35Elżbieta WcisłekSzczecin
36Andrzej WcisłekSzczecin
37Adam PiaseckiKórnik
38Grzegorz SkrzypekWrocław
39Joanna ProrokKędzierzyn Koźle
40Tomasz ProrokKędzierzyn Koźle
41Jakub ŻydzikMysłowice
42Bogusława PawlakJarosław
43Bogusław PawlakJarosław
44Andrzej KuśnierzRacibórz
45Ewa PolańskaStanisławów Skrzański
46Grzegorz KowalskiSkarżysko Kamienna
47Jan PacześniakWrocław
48Marta StypaSanodomierz
49Piotr KoziaraWrocław
50Helena MalinowskaPołaniec
51Marek MalinowskiPołaniec
52Barbara PficnerWarszawa
53Piotr MuzyczyszynSierpc
54Krzysztof WoźniakLeszno
55Zbigniew KowalczykBolesławiec

LISTA ZDOBYWCÓW

ODZNAKI ZŁOTEJ KLUBU ZNAWCÓW PPH

L.p.Imię i nazwiskoMiejscowość
1Jerzy MatuszewskiKatowice
2Marian ZającWodzisław Śląski
3Czesław JednorógŻagań
4Paweł PackiWieluń
5Bogusław TobolewskiBydgoszcz
6Kazimierz MenżykRadlin
7Antoni KubikPszczyna
8Krzysztof RekowskiToruń
9Kamil PiątkowskiWarszawa
10Julianna KotSzczecinek
11Roman KotSzczecinek
12Maria PelcOświęcim
13Krzysztof PelcOświęcim
14Jerzy KapciakRadom
15Janusz BarszczRadom
16Renata RomanowskaSzczecin
17Michał RomanowskiSzczecin
18Czesław WodeckiWodzisław Śląski
19Barbara BartczakKościan
20Stanisław BartczakKościan
21Alina SikoraKraków
22Jan SikoraKraków
23Karol SikoraKraków
24Lidia NaporaWrocław
25Piotr NaporaWrocław
26Szymon NaporaWrocław
27Piotr M. NaporaWrocław
28Grzegorz SkrzypekWrocław
29Bogusława PawlakJarosław
30Bogusław PawlakJarosław
31Joanna ProrokKędzierzyn Koźle
32Tomasz ProrokKędzierzyn Koźle
33Ewa PolańskaStanisławów Skrzański
34Jan PacześniakWrocław
36Andrzej KuśnierzRacibórz
35Barbara PficnerWarszawa
37Stanisław JachymSobolów
38Helena MalinowskaPołaniec
39Marek MalinowskiPołaniec
40Piotr MuzyczyszynSierpc
41Krzysztof WoźniakLeszno
42Zbigniew KiowalczykBolesławiec

LISTA ZDOBYWCÓW

ODZNAKI PLATYNOWEJ KLUBU ZNAWCÓW PPH

L.p.Imię i nazwiskoMiejscowość
1.Maria PelcOświęcim
2.Krzysztof PelcOświęcim
3.Antoni KubikPszczyna
4.Paweł PackiWieluń
5.Czesław WodeckiWodzisław Śląski
6.Kamil PiątkowskiWarszawa
7.Grzegorz SkrzypekWrocław
8.Bogusław TobolewskiBydgoszcz
9Andrzej KuśnierzRacibórz
10Barbara PficnerWarszawa
11Helena MalinowskaPołaniec
12Marek Malinowski
Połaniec
13Joanna ProrokKędzierzyn-Koźle
14Tomasz ProrokKędzierzyn-Koźle

LISTA ZDOBYWCÓW

ODZNAKI DIAMENTOWEJ KLUBU ZNAWCÓW PPH

L.p.Imię i nazwiskoMiejscowość
1.Paweł PackiWieluń
2.Antoni KubikPszczyna
3.Maria PelcOświęcim
4.Krzysztof PelcOświęcim
5.Bogusław TobolewskiBydgoszcz
6.Grzegorz SkrzypekWrocław