Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Lista Zdobywców Odznak

Lista zdobywców ODZNAKI POPULARNEJ Klubu Znawców PPH

1. Roman Kapes – Rybnik
2. Marian Zając – Wodzisław Śląski
3. Wiesława Puszczyńska – Konin
4. Tomasz Puszczyński – Konin
5. Zofia Nycz – Chełm
6. Witold Kliza – Chełm
7. Artur Pomykała – Końskowola
8. Aleksandra Pomykała – Końskowola
9. Paweł Packi – Wieluń
10. Mariusz Iwański – Warszawa
11. Natalia Iwańska – Warszawa
12. Kacper Iwański – Warszawa
13. Dorota Szlendak – Świdnica
14. Piotr Pawlic – świdnica
15. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz
16. Ewa Lechowicz – Międzybórz
17. Witold Lechowicz – Międzybórz
18. Jerzy Matuszewski – Katowice
19. Bogdan Fałek – Koszalin
20. Alina Sikora – Kraków
21. Jan Sikora – Kraków
22. Karol Sikora – Kraków
23. Jerzy Kapciak – Radom
24. Czesław Jednoróg – Żagań
25. Sławomir Chojnacki – Żnin
26. Julianna Kot – Szczecinek
27. Roman Kot – Szczecinek
28. Natalia Bałtruszowicz – Szczecinek
29. Wojciech Bałtruszowicz – Szczecinek
30. Lech Kaźmierczak – Zielona Góra
31. Janusz Barszcz – Radom
32. Adam Piasecki – Kórnik
33. Kazimierz Menżyk – Radlin
34. Lidia Napora – Wrocław
35. Piotr Napora – Wrocław
36. szymon Napora – Wrocław
37. Piotr Napora (jr) – Wrocław
38. Artur Michalczyk – Bochnia
39. Tomasz Morawski – Koszalin
40. Krystyna Krajewska – Dąbrowa Górnicza
41. Marlena Treichel – Pokrzywno
42. Jacek Treichel – Pokrzywno
43. Genowefa Feret-Herman – Żagań
44. Danuta Kucharska – Mysłowice
45. Jan Pacześniak – Wrocław
46. Remigiusz Bednarz – Imielin
47. Stanisław Pietrusiński – Koziegłowy
48. Agnieszka Osmelak – Szczecin
49. Leszek Osmelak – Szczecin
50. Marta Osmelak – Szczecin
51. Michał Osmelak – Szczecin
52. Barbara Bartczak – Kościan
53. Stanisław Bartczak – Kościan
54. Kamil Piątkowski – Warszawa
55. Jacek Zdenicki – Terpentyna
56. Elżbieta Wcisłek – Szczecin
57. Andrzej Wcisłek – Szczecin
58. Alicja Wcisłek – Szczecin
59. Grzegorz Kowalski – Skarżysko-Kamienna
60. Aldona Maziarz – Gorzyca
61. Wiesław Maziarz – Gorzyca
62. Antoni Kubik – Tychy
63. Bogdan Mąder – Malbork
64. Andrzej Kuśnierz – Racibórz
65. Justyna Jardzioch – Milejów
66. Jacek Piątek – Piotrków Trybunalski
67. Krzysztof Rekowski – Toruń
68. Renata Rekowska – Toruń
69. Maria Pelc – Oświęcim
70. Krzysztof Pelc – Oświęcim
71. Ryszard Głowacki – Radlin
72. Bogdan Tytko – Czernica
73. Tomasz Tytko – Czernica
74. Czesław Wodecki – Wodzisław Śląski
75. Adam Reszewicz – Legnica
76. Janusz Milewski – Jelenia Góra
77. Stanisław Jachym – Sobolów
78. Renata Romanowska – Szczecin
79. Michał Romanowski – Szczecin
80. Mirosław Nowak – Turza Śląska
81. Artur Wittke – Kostrzyn n. Odrą
82. Ewa Polańska – Stanisławów Skrzański
83. Jakub Żydzik – Mysłowice
84. Zbigniew Kowalczyk – Bolesławiec
85. Jaromir Kubicius – Cieszyn
86. Bogusława Pawlak – Jarosław
87. Bogusław Pawlak – Jarosław
88. Martyna Stypa – Sandomierz
89. Piotr Koziara – Wrocław
90. Tomasz Hyży – Szczecin

Lista zdobywców ODZNAKI BRĄZOWEJ Klubu Znawców PPH

1. Zofia Nycz – Chełm
2. Witold Kliza – Chełm
3. Jerzy Matuszewski – Katowice
4. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz
5. Marian Zając – Wodzisław Śląski
6. Czesław Jednoróg – Żagań
7. Bogdan Fałek – Koszalin
8. Paweł Packi – Wieluń
9. Piotr Pawlic – Świdnica
10. Dorota Szlendak – Świdnica
11. Kazimierz Menżyk – Radlin
12. Jan Pacześniak – Wrocław
13. Natalia Iwańska – Warszawa
14. Janusz Barszcz – Radom
15. Lidia Napora – Wrocław
16. Piotr Napora – Wrocław
17. Szymon Napora – Wrocław
18. Piotr M. Napora – Wrocław
19. Julianna Kot – Szczecinek
20. Roman Kot – Szczecinek
21. Natalia Bałtruszewicz – Szczecinek
22. Wojciech Bałtruszewicz – Szczecinek
23. Artur Michalczyk – Bochnia
24. Ewa Lechowicz – Międzybórz
25. Witold Lechowicz – Międzybórz
26. Wiesława Puszczyńska – Konin
27. Tomasz Puszczyński – Konin
28. Antoni Kubik – Tychy
29. Alina Sikora – Kraków
30. Jan Sikora – Kraków
31. Karol Sikora – Kraków
32. Kamil Piątkowski – Warszawa
33. Krzysztof Rekowski – Toruń
34. Krystyna Krajewska – Dąbrowa Górnicza
35. Maria Pelc – Oświęcim
36. Krzysztof Pelc – Oświęcim
37. Barbara Bartczak – Kościan
38. Stanisław Bartczak – Kościan
39. Adam Piasecki – Kórnik
40. Bogdan Tytko – Czernica
41. Tomasz Tytko – Czernica
42. Jerzy Kapciak – Radom
43. Genowefa Feret-Herman – Żagań
44. Jacek Zdenicki – Terpentyna
45. Elżbieta Wcisłek – Szczecin
46. Andrzej Wcisłek – Szczecin
47. Alicja Wcisłek – Szczecin
48. Danuta Kucharska – Mysłowice
49. Ewa Polańska – Stanisławów Skrzański
50. Stanisław Jachym – Sobolów
51. Mirosław Nowak – Turza Śląska
52. Renata Romanowska – Szczecin
53. Michał Romanowski – Szczecin
54. Czesław Wodecki – Wodzisław Śląski
55. Bogusława Pawlak – Jarosław
56. Bogusław Pawlak – Jarosław

Lista zdobywców ODZNAKI SREBRNEJ Klubu Znawców PPH

1. Zofia Nycz – Chełm
2. Witold Kliza – Chełm
3. Jerzy Matuszewski – Katowice
4. Marian Zając – Wodzisław Śląski
5. Paweł Packi – Wieluń
6. Bogdan Fałek – Koszalin
7. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz
8. Czesław Jednoróg – Żagań
9. Antoni Kubik – Pszczyna
10. Kazimierz Menżyk – Radlin
11. Krzysztof Rekowski – Toruń
12. Julianna Kot – Szczecinek
13. Roman Kot – Szczecinek
14. Alina Sikora – Kraków
15. Jan Sikora – Kraków
16. Karol Sikora – Kraków
17. Kamil Piątkowski – Warszawa
18. Lidia Napora – Wrocław
19. Piotr Napora – Wrocław
20. Szymon Napora – Wrocław
21. Piotr M. Napora – Wrocław
22. Janusz Barszcz – Radom
23. Maria Pelc – Oświęcim
24. Krzysztof Pelc – Oświęcim
25. Jerzy Kapciak – Radom
26. Barbara Bartczak – Kościan
27. Stanisław Bartczak – Kościan
28. Renata Romanowska – Szczecin
29. Michał Romanowski – Szczecin
30. Stanisław Jachym – Sobolów
31. Krystyna Krajewska – Dąbrowa Górnicza
32. Artur Michalczyk – Bochnia

Lista zdobywców ODZNAKI ZŁOTEJ Klubu Znawców PPH

1. Jerzy Matuszewski – Katowice
2. Marian Zając – Wodzisław Śląski
3. Czesław Jednoróg – Żagań
4. Paweł Packi – Wieluń
5. Bogusław Tobolewski – Bydgoszcz
6. Kazimierz Menżyk – Radlin
7. Antoni Kubik – Pszczyna
8. Krzysztof Rekowski – Toruń
9. Kamil Piątkowski – Warszawa
10. Julianna Kot – Szczecinek
11. Roman Kot – Szczecinek
12. Maria Pelc – Oświęcim
13. Krzysztof Pelc – Oświęcim
14. Jerzy Kapciak – Radom
15. Janusz Barszcz – Radom