ODZNAKI

Odznaki Klubu Znawców Polskich Pomników Historii są weryfikowane według niezmiennych zasad od czasu powołania klubu w 2008 roku. Z początkiem 2019 roku w klubie pojawiła się uproszczona forma prowadzenia kronik, a jest nią klubowa książeczka przygotowana w dwóch wersjach w zależności od stopnia przyznawanej odznaki

KSIĄŻECZKA

Weryfikacja następuje drogą pocztową (nie elektroniczną). Wszystkie książeczki/dawniej kroniki i albumy wraz z wypełnionym wnioskiem o przyznanie odznaki Wniosek w sprawie przyznania odznaki Znawca PPH przesyłamy listem/paczką poleconą na adres siedziby klubu.

Klub Znawców Polskich Pomników Historii
ul. Jurajska 18, 20-871 Lublin

FORMULARZ WERYFIKACYJNY

Poniżej znajdziesz przycisk, który pozwoli pobrać formularz weryfikacyjny, który należy pobrać, wypełnić i wysłać w celu weryfikacji.

Pobierz wniosek

KOSZTY ZWIĄZANE Z WERYFIKACJĄ

- weryfikacja+odznaka grawerowana (numer znawcy w poszczególnych stopniach) + legitymacja (z lub bez zdjęcia) – 30 zł

- kolejna książeczka (jeśli dotyczy) popularna, brązowa, srebrna, złota – 5 zł

- kolejna książeczka (jeśli dotyczy) platynowa, diamentowa – 10 zł

- kolejna książeczka (jeśli dotyczy) platynowa, diamentowa – 10 zł

- przesyłka całościowa zwrotna: 15 zł (w przypadku zbiorowych weryfikacji opłacamy przesyłkę tylko raz)

- historyczne odznaki klubowe (dot. popularna i brązowa) – 15 zł (tylko dla chętnych – ilość do wyczerpania zapasów – dostępne tylko dla osób mających zweryfikowane te stopnie)

FORMULARZ WERYFIKACYJNY

Po jego wypełnieniu na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość ze szczegółową instrukcją postępowania. Formularz dotyczy również osób, które mają zweryfikowane stopnie i chciałby (chciałyby) wykupić zdobyte odznaki.