Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Strefa Weryfikacji

Proces weryfikacji


 Odznaki Klubu Znawców Polskich Pomników Historii są weryfikowane według niezmiennych zasad od czasu powołania klubu w 2008 roku. Z początkiem 2019 roku w klubie pojawiła się uproszczona forma prowadzenia kronik, a jest nią klubowa książeczka przygotowana w dwóch wersjach w zależności od stopnia przyznawanej odznaki

Na każdy zwiedzany obiekt przypadają dwie stronice, które odpowiednio przeznaczone są na pieczęć z miejsca pomnikowego lub z okolicy oraz na zdjęcie na tle zwiedzanego obiektu

Weryfikacja następuje drogą pocztową (nie elektroniczną). Wszystkie książeczki/dawniej kroniki i albumy wraz z wypełnionym wnioskiem o przyznanie odznaki  Wniosek w sprawie przyznania odznaki Znawca PPH (275 pobrań) przesyłamy listem/paczką poleconą  na adres siedziby klubu. 

Koszty związane z weryfikacją to: 

  • weryfikacja+odznaka grawerowana (numer znawcy w poszczególnych stopniach) + legitymacja (z lub bez zdjęcia) – 30 zł
  • kolejna książeczka (jeśli dotyczy) popularna, brązowa, srebrna, złota – 5 zł
  • kolejna książeczka (jeśli dotyczy) platynowa, diamentowa – 10 zł 
  • przesyłka całościowa zwrotna: 12 zł  (w przypadku zbiorowych weryfikacji opłacamy przesyłkę tylko raz)
  • historyczne odznaki klubowe (dot. popularna i brązowa) – 15 zł (tylko dla chętnych – ilość do wyczerpania zapasów – dostępne tylko dla osób mających zweryfikowane te stopnie)

.

Poniżej formularz zgłoszeniowy weryfikacji odznaki. Po jego wypełnieniu na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość ze szczegółową instrukcją postępowania. Formularz dotyczy również osób, które mają zweryfikowane stopnie i chciałby wykupić zdobyte odznaki. 

 

Uwaga ! do wysyłanych książeczek/kronik dołączamy wypełniony wniosek  Wniosek w sprawie przyznania odznaki Znawca PPH (275 pobrań)

Zgłaszam weryfikację


popularnabrązowasrebrnazłotaplatynowadiamentowa


taknie


taknie